Yaşam

Sıla Doğu polis otobüsüne binerken kelepçelerini tek başına çıkardı

Sosyal medyada paylaştıkları görüntülerle ünlü olan ve kara para aklamakla suçlanan Dilan ve Engin Polat çiftiyle birlikte gözaltına alınan 24 şüpheliden 18’inin polisteki işlemleri tamamlandı. Şüphelilerin adliyeye sevki sırasında Dilan Polat Sıla Doğu’nun kız kardeşi Sıla Doğu’nun polis otobüsüne binerken kelepçelerini tek başına çıkarması dikkatlerden kaçmadı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Engin Polat ve Dilan PolatŞüphelilere ilişkin “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” Spor“Müsabakalarda Bahis ve Şans Oyunlarının Düzenlenmesi Hakkında Kanuna aykırılık” iddiasıyla başlatılan soruşturma sürüyor.

SAATLERCE SÖZ VERİYORLAR

İstanbul Mali Hatalarla Mücadele Dairesi Başkanlığı’nda 6 saatten fazla sorguya alınan Engin Polat ve eşi Dilan Polat’ın sorgusu dün gece 23.45’te tamamlandı. Polat çiftiyle birlikte gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki sorgularının ardından topluca adliyeye sevk edildi.

KELEPÇE DETAY BOMBASI

Şüphelilerin adliyeye sevki sırasında Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu’nun polis otobüsüne bindikten sonra kolundaki kelepçeyi bir çırpıda çıkarması dikkatlerden kaçmadı. Kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen o anlar, sosyal medyada da gündem oldu.

nallihan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu